Ytterligare information
| Varumärke | Weis |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Rfr |
| Vikt | 350 |
| Volym | 25cl |
| Diameter | 100 mm |
| Längd | 340 mm |
| Höjd | 80 mm |
Artikelnummer:
K5130Denna slev från Karl Weis rymmer 250 ml, är utrustad med ett satinerat handtag med krok och har en praktisk hällkant samt präglad måttenhet.
Lagervara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Weis |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Rfr |
| Vikt | 350 |
| Volym | 25cl |
| Diameter | 100 mm |
| Längd | 340 mm |
| Höjd | 80 mm |
Denna slev från Karl Weis rymmer 250 ml, är utrustad med ett satinerat handtag med krok och har en praktisk hällkant samt präglad måttenhet.



