Ytterligare information
| Varumärke | APS |
|---|---|
| Serie | Orbit |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Porslin |
| Volym | 3 L |
| Diameter | 295 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Färg | Vit |
| Form | Rund |
Produktserie:
OrbitArtikelnummer:
P82211Denna eleganta porslinsinsats är designad som ett tillbehör till APS Chafing Dish ”ORBIT”-serien. Den är perfekt för att byta ut stålbehållaren mot en stilren vit yta, vilket lyfter presentationen av dina rätter på buffén. Chafing Dish set 4-delar Rostfri Orbit
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | APS |
|---|---|
| Serie | Orbit |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Porslin |
| Volym | 3 L |
| Diameter | 295 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Färg | Vit |
| Form | Rund |
Denna eleganta porslinsinsats är designad som ett tillbehör till APS Chafing Dish ”ORBIT”-serien. Den är perfekt för att byta ut stålbehållaren mot en stilren vit yta, vilket lyfter presentationen av dina rätter på buffén.











