Ytterligare information
| Varumärke | Perceval |
|---|---|
| Serie | 9.47 |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Vikt | 330 g |
| Längd | 307 mm |
| Bredd | 13 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Färg | Brun |
Produktserie:
9.47Artikelnummer:
K6980Allroundkniv för köket som passar för att skära grönsaker, kött och fisk. Utrustad med handtag i Arizona Ironwood – ett unikt, halvfossilt trä med mörk ton och tydlig ådring. En balanserad och hållbar kniv för både professionell och daglig användning.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Perceval |
|---|---|
| Serie | 9.47 |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Vikt | 330 g |
| Längd | 307 mm |
| Bredd | 13 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Färg | Brun |
Allroundkniv för köket som passar för att skära grönsaker, kött och fisk. Utrustad med handtag i Arizona Ironwood – ett unikt, halvfossilt trä med mörk ton och tydlig ådring. En balanserad och hållbar kniv för både professionell och daglig användning.





















