Ytterligare information
| Varumärke | Bauscher |
|---|---|
| Serie | Bonn/Bistro |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Porslin |
| Vikt | 550 g |
| Diameter | 231 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Färg | Vit |
| Form | Rund |
Produktserie:
Bonn/BistroArtikelnummer:
P3060Tallrik i porslin med klassisk form och bräm. Den tidlösa designen gör den lämplig för både bistro, restaurang och servering i olika miljöer. En mångsidig modell som passar till många typer av rätter.
Lagervara
Förpackningsvolym: 12
| Varumärke | Bauscher |
|---|---|
| Serie | Bonn/Bistro |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Porslin |
| Vikt | 550 g |
| Diameter | 231 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Färg | Vit |
| Form | Rund |
Tallrik i porslin med klassisk form och bräm. Den tidlösa designen gör den lämplig för både bistro, restaurang och servering i olika miljöer. En mångsidig modell som passar till många typer av rätter.


































