Ytterligare information
| Varumärke | Onis |
|---|---|
| Serie | Hampshire |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 295 g |
| Volym | 370 ml |
| Diameter | 75 mm |
| Höjd | 135 mm |
Produktserie:
HampshireArtikelnummer:
G2178Drinkglas 37cl hög Hampshire (Winchester)
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 12
| Varumärke | Onis |
|---|---|
| Serie | Hampshire |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 295 g |
| Volym | 370 ml |
| Diameter | 75 mm |
| Höjd | 135 mm |
Drinkglas 37cl hög Hampshire (Winchester)







