Ytterligare information
| Varumärke | APS |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Rfr |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 155 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Färg | Silver |
| Form | Oval |
Artikelnummer:
S30149Rostfri bricka från APS. Stapelbar samt tål diskmaskin.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | APS |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Rfr |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 155 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Färg | Silver |
| Form | Oval |
Rostfri bricka från APS. Stapelbar samt tål diskmaskin.



