Ytterligare information
| Varumärke | Stölzle |
|---|---|
| Serie | Kyoto |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 134 g |
| Volym | 320 ml |
| Diameter | 112 mm |
| Höjd | 172,2 mm |
Produktserie:
KyotoArtikelnummer:
G2337Cocktailglas 32cl KYOTO
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Stölzle |
|---|---|
| Serie | Kyoto |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 134 g |
| Volym | 320 ml |
| Diameter | 112 mm |
| Höjd | 172,2 mm |
Cocktailglas 32cl KYOTO













