Ytterligare information
| Varumärke | Onis |
|---|---|
| Serie | Titan (Gibraltar) |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 252 g |
| Volym | 207 ml |
| Diameter | 65 mm |
| Höjd | 115 mm |
Produktserie:
Titan (Gibraltar)Artikelnummer:
G3059Fantastiskt glas med en solid bas som är perfekt för dagligt bruk. De ikoniska glasen från Titan ser bra ut och känns bekväm i handen. Kan diskas i diskmaskin.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 12
| Varumärke | Onis |
|---|---|
| Serie | Titan (Gibraltar) |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 252 g |
| Volym | 207 ml |
| Diameter | 65 mm |
| Höjd | 115 mm |
Fantastiskt glas med en solid bas som är perfekt för dagligt bruk. De ikoniska glasen från Titan ser bra ut och känns bekväm i handen. Kan diskas i diskmaskin.














