Ytterligare information
| Varumärke | Bormioli Rocco |
|---|---|
| Serie | Rock Bar |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Volym | 27cl |
| Diameter | 84 mm |
| Höjd | 92,5 mm |
| Färg | Transparent |
| Form | N&A |
Produktserie:
Rock BarArtikelnummer:
G3183Detta rocksglas från Bormioli Rocco rymmer 27 cl och har en klassisk, stapelbar design. Glaset är tillverkat i härdat glas för extra hållbarhet och tål maskindisk.
Lagervara
Förpackningsvolym: 12
| Varumärke | Bormioli Rocco |
|---|---|
| Serie | Rock Bar |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Volym | 27cl |
| Diameter | 84 mm |
| Höjd | 92,5 mm |
| Färg | Transparent |
| Form | N&A |
Detta rocksglas från Bormioli Rocco rymmer 27 cl och har en klassisk, stapelbar design. Glaset är tillverkat i härdat glas för extra hållbarhet och tål maskindisk.



