Ytterligare information
| Varumärke | Benedikt |
|---|---|
| Serie | GN 1/2 |
| Antal i förpackning | 2 st |
| Diameter | 264 mm |
| Längd | 325 mm |
| Bredd | 265 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Färg | Vit |
Produktserie:
GN 1/2Artikelnummer:
P6962Fat GN 1/2-25mm Benedict
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 2
| Varumärke | Benedikt |
|---|---|
| Serie | GN 1/2 |
| Antal i förpackning | 2 st |
| Diameter | 264 mm |
| Längd | 325 mm |
| Bredd | 265 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Färg | Vit |
Fat GN 1/2-25mm Benedict

































