Ytterligare information
| Varumärke | Pillivuyt |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Porslin |
| Vikt | 300g |
| Längd | 230 mm |
| Bredd | 130 mm |
| Färg | Vit |
| Form | Oval |
Artikelnummer:
P5025Denna klassiska, ovala Serie Originale Serveringstallrik nr. 8 kallas även ”äggpanna” och har måtten 23 x 13 cm inklusive handtag. Tallriken kan användas både direkt på spisen och i ugnen.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Pillivuyt |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Porslin |
| Vikt | 300g |
| Längd | 230 mm |
| Bredd | 130 mm |
| Färg | Vit |
| Form | Oval |
Denna klassiska, ovala Serie Originale Serveringstallrik nr. 8 kallas även ”äggpanna” och har måtten 23 x 13 cm inklusive handtag. Tallriken kan användas både direkt på spisen och i ugnen.



