Ytterligare information
| Varumärke | Bitz |
|---|---|
| Serie | Kusintha |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Färg | Grön |
| Form | Rund |
Produktserie:
KusinthaArtikelnummer:
G9201Detta runda serveringsfat från Kusintha-kollektionen är tillverkat i genomfärgat glas och har en diameter på 30 cm. Fatet är perfekt för att servera allt från frukt till tapas, tål diskmaskin, och varje köp stöder utsatta barn i fattiga områden.
Lagervara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Bitz |
|---|---|
| Serie | Kusintha |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Färg | Grön |
| Form | Rund |
Detta runda serveringsfat från Kusintha-kollektionen är tillverkat i genomfärgat glas och har en diameter på 30 cm. Fatet är perfekt för att servera allt från frukt till tapas, tål diskmaskin, och varje köp stöder utsatta barn i fattiga områden.











