Ytterligare information
| Varumärke | Bormioli Rocco |
|---|---|
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Volym | 100cl |
| Diameter | 90 mm |
| Höjd | 307 mm |
| Färg | Transparent |
| Form | 8-kantig |
Artikelnummer:
G9361Denna klassiska glasflaska från Bormioli Rocco rymmer 1,0 liter och ingår i serien Oxford. Den är tillverkad i Italien och har en tidlös, genomskinlig design som passar perfekt för servering av vatten, juice eller andra drycker.
Lagervara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Bormioli Rocco |
|---|---|
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Volym | 100cl |
| Diameter | 90 mm |
| Höjd | 307 mm |
| Färg | Transparent |
| Form | 8-kantig |
Denna klassiska glasflaska från Bormioli Rocco rymmer 1,0 liter och ingår i serien Oxford. Den är tillverkad i Italien och har en tidlös, genomskinlig design som passar perfekt för servering av vatten, juice eller andra drycker.



