Ytterligare information
| Varumärke | Utopia |
|---|---|
| Serie | Copper |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Rostfritt |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Färg | Koppar |
| Form | Rund |
Produktserie:
CopperArtikelnummer:
S4401Såspanna 10cm från Utopia
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Utopia |
|---|---|
| Serie | Copper |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Rostfritt |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Färg | Koppar |
| Form | Rund |
Såspanna 10cm från Utopia








