Ytterligare information
| Varumärke | Patina AB |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Gjuten betong |
| Längd | 245 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 111 mm |
| Färg | Svart |
| Form | Avlång |
Artikelnummer:
S2515En rektangulär bordsgrill i svart stål. Kompakt design som passar för servering och tillagning direkt vid bordet. Ger en enkel och modern presentation.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Patina AB |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Gjuten betong |
| Längd | 245 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 111 mm |
| Färg | Svart |
| Form | Avlång |
En rektangulär bordsgrill i svart stål. Kompakt design som passar för servering och tillagning direkt vid bordet. Ger en enkel och modern presentation.




