Ytterligare information
| Varumärke | Italesse |
|---|---|
| Serie | Air Beach |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Tritan |
| Volym | 47,5 |
| Diameter | 90 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Färg | Klar |
Produktserie:
Air BeachArtikelnummer:
G5250Ett vinglas i tålig Tritan- och polykarbonatplast med en kapacitet på 47,5 cl. Lätt och smidigt att använda med klar finish som liknar glas.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Italesse |
|---|---|
| Serie | Air Beach |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Tritan |
| Volym | 47,5 |
| Diameter | 90 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Färg | Klar |
Ett vinglas i tålig Tritan- och polykarbonatplast med en kapacitet på 47,5 cl. Lätt och smidigt att använda med klar finish som liknar glas.






