Ytterligare information
| Varumärke | Exxent |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Rostfritt 18/10 |
| Vikt | 147 g |
| Längd | 95 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Färg | Silver |
Artikelnummer:
K6525Praktiskt råkostjärn med konisk form från Exxent.
Lagervara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Exxent |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Rostfritt 18/10 |
| Vikt | 147 g |
| Längd | 95 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Färg | Silver |
Praktiskt råkostjärn med konisk form från Exxent.



