Ytterligare information
| Varumärke | Bonamat |
|---|---|
| Serie | Qline |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Rfr |
| Volym | 1L |
| Diameter | 105 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Färg | Rfr |
Produktserie:
QlineArtikelnummer:
S35101Denna termos är dubbelmantlad och tillverkad i rostfritt stål, vilket ger en god isoleringsförmåga. Den är utrustad med ett praktiskt gångjärnslock och ett rejält handtag, och finns i tre olika storlekar som rymmer 0,3 liter, 0,6 liter respektive 1 liter.
Lagervara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Bonamat |
|---|---|
| Serie | Qline |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Rfr |
| Volym | 1L |
| Diameter | 105 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Färg | Rfr |
Denna termos är dubbelmantlad och tillverkad i rostfritt stål, vilket ger en god isoleringsförmåga. Den är utrustad med ett praktiskt gångjärnslock och ett rejält handtag, och finns i tre olika storlekar som rymmer 0,3 liter, 0,6 liter respektive 1 liter.







