Ytterligare information
| Varumärke | Onis |
|---|---|
| Serie | ICON |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 80 g |
| Volym | 60 ml |
| Diameter | 50 mm |
| Höjd | 60,2 mm |
Produktserie:
ICONArtikelnummer:
G1015Shotglas 6cl i serien Icon (Hobstar) från Onis.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 12
| Varumärke | Onis |
|---|---|
| Serie | ICON |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 80 g |
| Volym | 60 ml |
| Diameter | 50 mm |
| Höjd | 60,2 mm |
Shotglas 6cl i serien Icon (Hobstar) från Onis.






