Ytterligare information
| Varumärke | Bonna |
|---|---|
| Serie | Retro |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Porslin |
| Volym | 29 cl |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Färg | Beige |
Produktserie:
RetroArtikelnummer:
P7557Skål 29cl Bonna Retro
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 12
| Varumärke | Bonna |
|---|---|
| Serie | Retro |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Porslin |
| Volym | 29 cl |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Färg | Beige |
Skål 29cl Bonna Retro

































