Ytterligare information
| Varumärke | Figgjo |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Porslin |
| Vikt | 2,6 kg |
| Volym | 7 L |
| Diameter | 410 mm |
| Höjd | 87 mm |
| Färg | Vit |
Artikelnummer:
P2363Klassisk skål i vitt porslin från Figgjo.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Figgjo |
|---|---|
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Porslin |
| Vikt | 2,6 kg |
| Volym | 7 L |
| Diameter | 410 mm |
| Höjd | 87 mm |
| Färg | Vit |
Klassisk skål i vitt porslin från Figgjo.



