Ytterligare information
| Varumärke | Realisera |
|---|---|
| Serie | Cannes |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Konstrotting |
| Vikt | 4kg |
| Bredd | 490 mm |
| Djup | 590 mm |
| Höjd | 880 mm |
Produktserie:
CannesArtikelnummer:
I3058Denna klassiska utomhusstol i konstrotting har en robust aluminiumstomme med bambu-look, framtagen för intensiv användning i offentlig miljö. Den är slitstark, tålig och praktiskt stapelbar upp till 8 stycken.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Realisera |
|---|---|
| Serie | Cannes |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Konstrotting |
| Vikt | 4kg |
| Bredd | 490 mm |
| Djup | 590 mm |
| Höjd | 880 mm |
Denna klassiska utomhusstol i konstrotting har en robust aluminiumstomme med bambu-look, framtagen för intensiv användning i offentlig miljö. Den är slitstark, tålig och praktiskt stapelbar upp till 8 stycken.




