Ytterligare information
| Varumärke | Onis |
|---|---|
| Serie | Adventure (Endeavor) |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 384 g |
| Volym | 355 ml |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 105 mm |
Produktserie:
Adventure (Endeavor)Artikelnummer:
G2173Adventure (Endeavor) från Onis. Med en distinkt inre ring och stabil bas är detta glas mycket slitstarkt. Ren design som passar i de flesta miljöer.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 12
| Varumärke | Onis |
|---|---|
| Serie | Adventure (Endeavor) |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 384 g |
| Volym | 355 ml |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 105 mm |










