Ytterligare information
| Varumärke | Libbey |
|---|---|
| Serie | Carats |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 435 g |
| Volym | 350 ml |
| Diameter | 88,9 mm |
| Höjd | 106 mm |
Produktserie:
CaratsArtikelnummer:
G2258D.O.F. 35,5cl Carats Libbey
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 12
| Varumärke | Libbey |
|---|---|
| Serie | Carats |
| Antal i förpackning | 12 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 435 g |
| Volym | 350 ml |
| Diameter | 88,9 mm |
| Höjd | 106 mm |
D.O.F. 35,5cl Carats Libbey



