Ytterligare information
| Varumärke | Bitz |
|---|---|
| Serie | Kusintha |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Längd | 380 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Färg | Grön |
| Form | Rektangulär |
Produktserie:
KusinthaArtikelnummer:
G9207Detta Kusintha rektangulära serveringsfat är tillverkat av genomfärgat glas och mäter 38 x 14 cm. Fatet passar utmärkt för att anrätta allt från sallader och kött till frukt och små sötsaker, och det är dessutom diskmaskinsvänligt.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Bitz |
|---|---|
| Serie | Kusintha |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Längd | 380 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Färg | Grön |
| Form | Rektangulär |
Detta Kusintha rektangulära serveringsfat är tillverkat av genomfärgat glas och mäter 38 x 14 cm. Fatet passar utmärkt för att anrätta allt från sallader och kött till frukt och små sötsaker, och det är dessutom diskmaskinsvänligt.











