Ytterligare information
| Varumärke | Bitz |
|---|---|
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 810g |
| Volym | 120cl |
| Diameter | 80 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Färg | Grön |
Artikelnummer:
G9445Denna glasflaska i grönt räfflat glas rymmer 1,2 liter och ingår i Bitz Kusintha-kollektion. Den har en dekorativ stängning i grön keramik och är 34 cm hög. För att bevara glasets lyster rekommenderas handdisk.
Lagervara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Bitz |
|---|---|
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 810g |
| Volym | 120cl |
| Diameter | 80 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Färg | Grön |
Denna glasflaska i grönt räfflat glas rymmer 1,2 liter och ingår i Bitz Kusintha-kollektion. Den har en dekorativ stängning i grön keramik och är 34 cm hög. För att bevara glasets lyster rekommenderas handdisk.



