Ytterligare information
| Varumärke | Fortessa |
|---|---|
| Serie | Archie |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 358 gr |
| Volym | 30 cl |
| Diameter | 160 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Färg | Blå |
Produktserie:
ArchieArtikelnummer:
G8080Elegant glasskål på fot i azurblå ton. Perfekt för dessert, små serveringar eller som en dekorativ detalj på bordet.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Fortessa |
|---|---|
| Serie | Archie |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 358 gr |
| Volym | 30 cl |
| Diameter | 160 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Färg | Blå |
Elegant glasskål på fot i azurblå ton. Perfekt för dessert, små serveringar eller som en dekorativ detalj på bordet.
























