Ytterligare information
| Varumärke | Fortessa |
|---|---|
| Serie | Archie |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 740 g |
| Diameter | 270 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Färg | Blå |
Produktserie:
ArchieArtikelnummer:
G8077Elegant tallrik (Ø 270 mm) från serien Archie (Fortessa/United Tables) i en modern, djup kornblå nyans. Tillverkad av högkvalitativt glas med en dekorativ, räfflad struktur som bryter ljuset. Perfekt för att skapa en sofistikerad dukning.
Lagervara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Fortessa |
|---|---|
| Serie | Archie |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 740 g |
| Diameter | 270 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Färg | Blå |
Elegant tallrik (Ø 270 mm) från serien Archie (Fortessa/United Tables) i en modern, djup kornblå nyans. Tillverkad av högkvalitativt glas med en dekorativ, räfflad struktur som bryter ljuset. Perfekt för att skapa en sofistikerad dukning.
























