Ytterligare information
| Varumärke | Bormioli Rocco |
|---|---|
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 342g |
| Volym | 20cl |
| Diameter | 84 mm |
| Höjd | 84 mm |
| Färg | Klar |
| Varumärke | Bormioli Rocco |
|---|---|
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 342g |
| Volym | 20cl |
| Diameter | 84 mm |
| Höjd | 84 mm |
| Färg | Klar |
Det är en liten, rund glasburk på 20 cl med lufttät försegling (metallbygel och gummipackning), perfekt för konservering eller portionsservering.









