Ytterligare information
| Varumärke | Hestan |
|---|---|
| Serie | Provisions |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Vikt | 258 gr |
| Längd | 165 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Form | Oval |
Produktserie:
ProvisionsArtikelnummer:
K2437Små ovala ugnsformar i tri-ply konstruktion som ger jämn värmefördelning och fina tillagningsresultat. Passar perfekt för gratänger och portionsservering direkt från ugn till bord. Utrustade med breda handtag för säker hantering och tål både ugn och grill.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Hestan |
|---|---|
| Serie | Provisions |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Vikt | 258 gr |
| Längd | 165 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Form | Oval |
Små ovala ugnsformar i tri-ply konstruktion som ger jämn värmefördelning och fina tillagningsresultat. Passar perfekt för gratänger och portionsservering direkt från ugn till bord. Utrustade med breda handtag för säker hantering och tål både ugn och grill.





