Ytterligare information
| Varumärke | Hestan |
|---|---|
| Serie | Provisions |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Vikt | 1,9 kg |
| Volym | 5,2 lit |
| Längd | 445 mm |
| Bredd | 355 mm |
| Höjd | 60 mm |
Produktserie:
ProvisionsArtikelnummer:
K2435Ugnsform i tri-ply konstruktion som ger jämn värmefördelning och fina tillagningsresultat. Den ovala formen passar för gratänger, ugnsrätter och servering direkt från ugn till bord. Utrustad med breda handtag för säker hantering och tål både ugn och grill.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Hestan |
|---|---|
| Serie | Provisions |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Vikt | 1,9 kg |
| Volym | 5,2 lit |
| Längd | 445 mm |
| Bredd | 355 mm |
| Höjd | 60 mm |
Ugnsform i tri-ply konstruktion som ger jämn värmefördelning och fina tillagningsresultat. Den ovala formen passar för gratänger, ugnsrätter och servering direkt från ugn till bord. Utrustad med breda handtag för säker hantering och tål både ugn och grill.





