Ytterligare information
| Varumärke | Fortessa |
|---|---|
| Serie | Archie |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 1020 g |
| Diameter | 325 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Färg | Blå |
Produktserie:
ArchieArtikelnummer:
G8076Stor, plan glastallrik i klar azurblå ton. Passar utmärkt för uppläggning, servering eller som dekorativt inslag på bordet.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Fortessa |
|---|---|
| Serie | Archie |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Glas |
| Vikt | 1020 g |
| Diameter | 325 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Färg | Blå |
Stor, plan glastallrik i klar azurblå ton. Passar utmärkt för uppläggning, servering eller som dekorativt inslag på bordet.
























