Ytterligare information
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 150 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Färg | Natur |
Produktserie:
Select ConceptArtikelnummer:
S-BQ902LDenna besticklåda i ek från Select Concept mäter 15 x 15 x 15 cm och har en naturlig finish av linolja.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 150 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Färg | Natur |
Denna besticklåda i ek från Select Concept mäter 15 x 15 x 15 cm och har en naturlig finish av linolja.





































































































