Ytterligare information
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Stengods |
| Volym | 200 cl |
| Diameter | 275 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Färg | Blå |
| Form | Rund |
Produktserie:
Select ConceptArtikelnummer:
P4478Skål (D 27,5 cm) i hållbart stengods. Perfekt för bufféer, restauranger eller caféer (professionell användning).
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Stengods |
| Volym | 200 cl |
| Diameter | 275 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Färg | Blå |
| Form | Rund |
Skål (D 27,5 cm) i hållbart stengods. Perfekt för bufféer, restauranger eller caféer (professionell användning).





































































































