Ytterligare information
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 145 mm |
| Bredd | 123 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Färg | Natur |
| Form | Rektangulär |
Produktserie:
Select ConceptArtikelnummer:
S-BQ137LDenna smörlåda i ek är perfekt anpassad för smörpaket med måtten 13 x 11,5 cm. En stilren detalj som gör serveringen av smör betydligt elegantare på både frukostbordet och buffén.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 145 mm |
| Bredd | 123 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Färg | Natur |
| Form | Rektangulär |
Denna smörlåda i ek är perfekt anpassad för smörpaket med måtten 13 x 11,5 cm. En stilren detalj som gör serveringen av smör betydligt elegantare på både frukostbordet och buffén.





































































































