Ytterligare information
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 280 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Färg | Svart |
| Form | Rektangulär |
Produktserie:
Select ConceptArtikelnummer:
S-BQ091BDenna serveringsbricka i svart ek har praktiska handtag och är perfekt för snacks eller mindre rätter. Med sin kvadratiska design på 28 cm och eleganta svarta finish är den både en funktionell och stilren detalj för servering och presentation.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 280 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Färg | Svart |
| Form | Rektangulär |
Denna serveringsbricka i svart ek har praktiska handtag och är perfekt för snacks eller mindre rätter. Med sin kvadratiska design på 28 cm och eleganta svarta finish är den både en funktionell och stilren detalj för servering och presentation.





































































































