Ytterligare information
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Stengods |
| Vikt | 1433 g |
| Längd | 330 mm |
| Bredd | 230 mm |
| Färg | Grå |
| Form | Oval |
Produktserie:
Select ConceptArtikelnummer:
P4479Fungerar perfekt som uppläggningsfat på bufféer. Tillverkad i hållbart stengods.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 6
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 6 st |
| Material | Stengods |
| Vikt | 1433 g |
| Längd | 330 mm |
| Bredd | 230 mm |
| Färg | Grå |
| Form | Oval |
Fungerar perfekt som uppläggningsfat på bufféer. Tillverkad i hållbart stengods.



































































































