Ytterligare information
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 590 mm |
| Bredd | 277 mm |
| Höjd | 164 mm |
| Färg | Natur |
| Form | Rektangulär |
Produktserie:
Select ConceptArtikelnummer:
S-BQ019BDenna besticklåda i svart ek har en lutande design som ger enkel åtkomst och effektiv förvaring, vilket gör den idealisk för hotell, bufféer och restauranger. Med en längd på 59 cm rymmer den stora mängder bestick samtidigt som den svarta finishen ger ett modernt och professionellt intryck på serveringsstationen.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 590 mm |
| Bredd | 277 mm |
| Höjd | 164 mm |
| Färg | Natur |
| Form | Rektangulär |
Denna besticklåda i svart ek har en lutande design som ger enkel åtkomst och effektiv förvaring, vilket gör den idealisk för hotell, bufféer och restauranger. Med en längd på 59 cm rymmer den stora mängder bestick samtidigt som den svarta finishen ger ett modernt och professionellt intryck på serveringsstationen.





































































































