Ytterligare information
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 255 mm |
| Bredd | 57 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Färg | Svart |
| Form | Rektangulär |
Produktserie:
Select ConceptArtikelnummer:
S-BQ304BDenna besticklåda i svart ek har två praktiska fack som ger en enkel och stilfull organisering av bestick. Med sin kompakta design och eleganta svarta finish passar den utmärkt i miljöer där man vill kombinera funktionalitet med ett modernt uttryck.
Beställningsvara
Förpackningsvolym: 1
| Varumärke | Select Concept |
|---|---|
| Serie | Select Concept |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Material | Trä |
| Längd | 255 mm |
| Bredd | 57 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Färg | Svart |
| Form | Rektangulär |
Denna besticklåda i svart ek har två praktiska fack som ger en enkel och stilfull organisering av bestick. Med sin kompakta design och eleganta svarta finish passar den utmärkt i miljöer där man vill kombinera funktionalitet med ett modernt uttryck.





































































































